Dostawa

Na czas realizacji zamówienia składają się:

  • czas wysyłki przedmiotu to czas jaki potrzebujemy na przygotowanie przedmiotu do wysłania, od momentu otrzymania zapłaty,
  • czas dostawy przesyłki to czas deklarowany przez przewoźnika na jej dostarczenie, czas dostawy przewoźnika jest zawsze podawany w dniach roboczych.

Zamówiony towar staramy się wysyłać do 24 godzin od daty złożenia zamówienia w przypadku wysyłki za pobraniem lub od momentu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto w przypadku płatności przelewem. Zastrzegamy sobie czas na dłuższy termin realizacji zamówień których realizacja w terminie 24 godzin nie jest możliwa z przyczyn niezależnych od nas. Towar zakupiony w dni wolne od pracy i święta jest wysyłany w ciągu 2 dni roboczych. W okresach nadzwyczajnych, takich jak święta czy trudne warunki drogowe, czas dostawy może się wydłużyć.

Przy odbiorze paczki od kuriera proszę od razu sprawdzić zawartość przesyłki i zgodność z zamówieniem (w obecności pracownika firmy kurierskiej). Obowiązkiem klienta jest rozpakowanie przesyłki (nie niszcząc opakowania, profili styropianowych) w celu sprawdzeniu czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych (rys, wgnieceń itp). W razie ewentualnego uszkodzenia towaru lub niezgodności zawartości paczki z zamówieniem należy spisać protokół szkody w obecności kuriera w dniu odbioru paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl