Dostawa

Na czas realizacji zamówienia składają się:

  • czas wysyłki przedmiotu to czas jaki potrzebujemy na przygotowanie przedmiotu do wysłania, od momentu otrzymania zapłaty,
  • czas dostawy przesyłki to czas deklarowany przez przewoźnika na jej dostarczenie, czas dostawy przewoźnika jest zawsze podawany w dniach roboczych.

Zamówiony towar staramy się wysyłać do 24 godzin od daty złożenia zamówienia w przypadku wysyłki za pobraniem lub od momentu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto w przypadku płatności przelewem. Zastrzegamy sobie czas na dłuższy termin realizacji zamówień których realizacja w terminie 24 godzin nie jest możliwa z przyczyn niezależnych od nas. Towar zakupiony w dni wolne od pracy i święta jest wysyłany w ciągu 2 dni roboczych. W okresach nadzwyczajnych, takich jak święta czy trudne warunki drogowe, czas dostawy może się wydłużyć.

Przy odbiorze paczki od kuriera Poczty Polskiej lub od firmy kurierskiej proszę od razu sprawdzić zawartość przesyłki i zgodność z zamówieniem (w obecności pracownika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej). Obowiązkiem klienta jest rozpakowanie przesyłki (nie niszcząc opakowania, profili styropianowych) w celu sprawdzeniu czy towar nie posiada uszkodzeń mechanicznych (rys, wgnieceń itp). W razie ewentualnego uszkodzenia towaru lub niezgodności zawartości paczki z zamówieniem należy spisać protokół szkody w obecności kuriera w dniu odbioru paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl