Akcesoria do narzędzi pneumatycznych

Akcesoria pneumatyczne są elementami pomocniczymi, stosowanymi przy przyłączaniu elementów układu pneumatycznego. Dzięki nim możliwy jest montaż instalacji pneumatycznych, rozdzielanie strumienia sprężonego powietrza, zamykanie otworów wyjściowych przewodów oraz tłumienie hałasu. Są to przede wszystkim różnego typu złączki, kolektory, korki, tłumiki hałasu czy króćce. W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór produktów wykonanych z różnych materiałów i we wszystkich rozmiarach.

akcesoria pneumatyczne

[long_desc]

narzędzia pneumatyczne

Poznaj ofertę profesjonalnych akcesoriów pneumatycznych marki GEKO.

Akcesoria do narzędzi pneumatycznych to przede wszystkim złącza – plastikowe, mosiężne i stalowe, skręcane i wtykowe, w postaci kolanka, dwójnika, trójnika, czwórnika itd. Złączki skręcane, ze względu na trwalsze połączenie, są bezpieczniejsze – szczególnie tam, gdzie występuje wysokie ciśnienie. Złączki wtykowe są niezastąpione we wszystkich instalacjach, w których liczy się łatwość i szybkość montażu. Wyposażone w powłokę uszczelnieniową, po podłączeniu czy rozłączeniu automatycznie zachowują szczelność, nie pozwalając na straty ciśnienia.

Wybór akcesoriów pneumatycznych

Tłumiki hałasu w układach pneumatycznych stosuje się dla obniżenia poziomu hałasu. Stanowią także dodatkowe zabezpieczenie elementów przed przedostawaniem się do wnętrza instalacji wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z otoczenia. Tłumiki hałasu mogą być zaopatrzone w funkcję regulacji przepływu, co pozwala na sterowanie prędkością napędu pneumatycznego. Tę ostatnią funkcję spełniają również reduktory ciśnienia.

Akcesoria pneumatyczne to także zawory odcinające, umożliwiające zamykanie przepływu medium, kolektory pneumatyczne umożliwiające rozdzielanie strumienia medium. Do tej kategorii należą również obejmy i opaski zaciskowe, nakrętki, mufy, przewody, rury i końcówki oraz korki do przewodów, jak również filtry, manometry, pistolety – do przedmuchiwania, lakierowania, ropowania, mycia wodą i powietrzem.

Akcesoria do narzędzi pneumatycznych najwyższej jakości

Oferujemy szeroki wybór produktów wyprodukowanych z najwyższej jakości materiałów. W zależności od przeznaczenia, akcesoria pneumatyczne wykonane są ze stali, mosiądzu bądź plastiku. Dobór odpowiednich elementów pozwala zoptymalizować funkcjonowanie układu pneumatycznego, a także usprawnić pracę z układem i narzędziami pneumatycznymi.

akcesoria do narzędzi pneumatycznych

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl