Klucze pneumatyczne grzechotka

Klucz pneumatyczny grzechotka to uniwersalne urządzenie niezbędne w każdym warsztacie samochodowym, zarówno profesjonalnym, jak i w przydomowym garażu. To narzędzie wykorzystujące do napędu sprężone powietrze, co sprawia, że urządzenie cechuje się wysokim momentem obrotowym. Czyni je to produktem świetnie sprawdzającym się w profesjonalnych warsztatach.

klucz pneumatyczny grzechotka

[long_desc]

klucz pneumatyczny

Klucze pneumatyczne grzechotka

Model zapadkowy stosuje się do mocowania łączników w miejscach ciasnych, gdzie nie ma możliwości dostać się do podzespołów kątowymi narzędziami udarowymi. Klucz pneumatyczny grzechotka pozwala na szybkie dokręcanie i odkręcanie śrub, znacząco ułatwiając prace i skracając czas ich trwania.

Duża moc narzędzia sprawia, że grzechotka jest urządzeniem uniwersalnym, pozwalającym osiągnąć efekty takie jak przy użyciu najlepiej dopasowanych narzędzi ręcznych. Asortyment dostępny jest w wersjach z mocowaniem nasadki od ¼’’ do 1/2’’, przy czym najszersze zastosowanie mają klucze z nasadką ¼’’ i ½’’.

grzechotka

Klucz pneumatyczny grzechotka – rodzaje i zastosowanie

Klucze zapadkowe o wrzecionach ¼’’ dzięki swoim niewielkim wymiarom doskonale sprawdza się w miejscach trudno dostępnych, gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnego klucza udarowego ani nasadki ręcznej. Zapadki pneumatyczne ½’’ znajdują zastosowanie nie tylko w motoryzacji. Doskonale sprawdzają się przy produkcji mebli i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest możliwość szybkiego i solidnego montażu.

Klucze pneumatyczne w wariancie grzechotka to urządzenia niezawodne, cechujące się niską awaryjnością. Wysoką wydajność zapewnia zasilanie za pomocą sprężarki. Jeśli tylko istnieje możliwość podłączenia się do kompresora, warto zastąpić grzechotką urządzenia elektryczne, zwłaszcza tam, gdzie liczy się siła narzędzia i jego wydajność.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl