Promocje
Wózek warsztatowy 3 półki PREMIUM
Wózek warsztatowy 3 półki PREMIUM
238,24 zł 174,90 zł
szt.
Zapisz się do newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Elektrody TIG

Potrzebne Ci są elektrody TIG? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! GEKO to najlepszy sklep internetowy z narzędziami. Zajmujemy się dystrybucją najlepszego na rynku, oryginalnego sprzętu i akcesoriów spawalniczych. Nasze elektrody wykonane są z wolframu (jest to materiał o bardzo wysokiej temperaturze topnienia, dlatego też elektrody tego typu określa się nietopliwymi) w czystej postaci lub z dodatkami, które zwiększają trwałość elektrod i zdecydowanie ułatwiają zajarzenie łuku, jednocześnie zwiększając jego stabilność. Do zakupu z pewnością przekona Państwa konkurencyjny pakiet bonusów dla stałych klientów oraz atrakcyjne ceny – niższe niż na wielu portalach aukcyjnych!

elektrody TIG

[long_desc]

Najlepsze elektrody do spawarki inwertorowej

Elektrody do spawarki inwertorowej, zwane elektrodami nietopliwymi, są jednym z najistotniejszych elementów podczas spawania metodą TIG. Elektrody są częścią uchwytu spawalniczego – to okrągły pręt umieszczony wewnątrz dyszy ceramicznej. To właśnie pomiędzy elektrodą a spawanym materiałem jarzy się łuk spawalniczy. Od cech eksploatacyjnych elektrod w dużym stopniu zależy jakość i ekonomiczność całego procesu spawania.

Elektrody do TIGa, czyli warto wybierać to, co najlepsze

Bez względu na szczegółowy skład, elektrody do TIGa powszechnie określa się mianem elektrod wolframowych. Oczywiście, standardowo elektrody dzieli się według ich procentowego składu i rodzaju tlenków tworzących stop elektrody. Takie elektrody wykonane z czystego wolframu (i bez jakichkolwiek dodatków) to elektrody wolframowe. Występują też elektrody z dodatkiem tlenków toru, lub z dodatkiem lantanu, a osobną grupę stanowią elektrody z domieszką pierwiastków ziem rzadkich.

elektrody do spawarki inwertorowej
elektrody TIG

Jak wybrać idealne elektrody do spawarki inwertorowej

Podstawowym wyznacznikiem w tym przypadku jest odpowiedni dobór elektrody TIG do spawanego materiału. W zależności od zastosowanego dodatku, elektrody stosuje się do spawania różnych materiałów, a same elektrody oznacza się odpowiednimi kolorami, które ułatwiają rozpoznanie ich specyfikacji. W naszej ofercie znajdą Państwo elektrod różnych typów i o różnych właściwościach, które możecie Państwo dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl