Maski spawalnicze

Jeśli cenią sobie Państwo bezpieczne rozwiązania, koniecznie muszą się Państwo zaopatrzyć w maski spawalnicze. Jest to wyjątkowo prosty w obsłudze produkt, który jednocześnie okazuje się niezawodny w wielu sytuacjach. Działa wieloaspektowo i z korzyścią dla zdrowia osób, które na co dzień zajmują się spawaniem. Maska chroni przede wszystkim przed szkodliwymi i niebezpiecznymi odpryskami, ale również przed ciepłem i promieniowaniem UV i IR. Maska zapewnia szerokie pole widzenia i jest niezwykle łatwa w obsłudze – w jej kasecie filtrującej znajduje się specjalny czujnik, który automatycznie identyfikuje rozpoczęcie spawania i uruchamia funkcję samozaciemniania. Po zakończonej pacy filtr samoczynnie powraca do stanu rozjaśnienia. Użytkownik maski nie musi martwić się o jej włączanie i wyłączanie – maska jest wyposażona w automatyczny włącznik, który daje poczucie komfortu podczas pracy.

maski spawalnicze samościemniające

[long_desc]

akcesoria spawalnicze

Maski spawalnicze samościemniające – idealny produkt dla Ciebie!

Maski spawalnicze samościemniające działają z wykorzystaniem filtra, który nie wymaga zasilania zewnętrznego. Bateria umieszczona wewnątrz filtra ładuje się samoczynnie poprzez ogniwa słoneczne. Przyłbica wykonana jest z wysoce odpornego materiału polimerowego. Dzięki temu maska tego typu nadaje się do spawania wszystkimi metodami z wykorzystaniem łuku elektrycznego – elektrodą otuloną MMA oraz półautomatem w osłonie gazowej MIG–MAG i TIG. Ponadto możliwe jest spawanie metodą TIG małym prądem (20A).

maski i przyłbice spawalnicze

Maski spawalnicze to przede wszystkim komfort

Maski spawalnicze samościemniające to komfortowy wybór! Istnieje możliwość regulacji parametrów i rozmiaru maski, co pozwala odpowiednio dopasować produkt do rodzaju wykonywanej pracy i oczekiwań klienta. Podczas stosowania produktu należy pamiętać o przestrzeganiu zasad BHP, które mogą być różne w zależności od miejsca, w jakim korzystają Państwo z naszego produktu. Szeroką ofertę produktów tego typu znajdą Państwo na stronie internetowej sklepu z narzędziami GEKO.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl