Spawarki inwertorowe TIG

GEKO to internetowy sklep narzędziowy. Od lat konsekwentnie budujemy pozycję silnego i profesjonalnego dystrybutora narzędzi. Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych i indywidualnych – wiemy, że sukces każdej firmy opiera się na doświadczeniu i partnerstwie. Naszym priorytetem są nasi klienci i ich satysfakcja z dokonanych u nas zakupów. Doświadczenie oraz nieustanna współpraca z wiodącymi producentami narzędzi pozwalają nam w pełni zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy Państwu profesjonalną pomoc, kompleksowe usługi doradcze i pełne wsparcie z naszej strony. Zapewniamy szeroki wybór wiodących marek, w naszej ofercie znajdują się najlepsze spawarki inwertorowe TIG.

spawarki inwertorowe TIG

[long_desc]

Spawarki inwertorowe TIG, czyli sprawdzona metoda spawania

Oferujemy sprawdzone i niezawodne spawarki na miarę Państwa potrzeb! Spawarki inwertorowe TIG to urządzenia do ręcznego spawania elektrodami nietopliwymi. Urządzenia tego typu są oferowane jako źródła prądu stałego lub pulsującego (a więc TIG-DC) o biegunowości ujemnej lub prądu przemiennego (TIG-AC). Wiele spawarek TIG może być również wykorzystywanych do spawania metodą MMA. Dobór spawarki inwertorowej z metodą TIG nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać – najpierw należy ustalić maksymalny prąd spawania, jakim chcemy dysponować. Następnie pod lupę trzeba wziąć jeszcze inne parametry.

TIG
spawarki inwertorowe

Spawarki inwertorowe TIG – co jeszcze wziąć pod uwagę?

Ponadto należy zdecydować, czy spawarki inwertorowe TIG mają pracować z wykorzystaniem prądu stałego (TIG-DC) czy również przemiennego (TIG-AC/DC). Jeżeli chcemy spawać aluminium, magnez i ich stopy to niezbędne jest urządzenie TIG-AC/DC. Z kolei do spawania stali stopowych wystarczy TIG-DC. Wiemy, że klienci dokonują wyboru, uwzględniając funkcje dodatkowe maszyn oraz możliwość regulacji zaawansowanych parametrów. Niewątpliwie opcje dodatkowe są przydatne – jeżeli chcemy spawać cienkie blachy, to należy wybrać urządzenie z funkcją "puls", ale jeśli będziemy spawać metodą TIG sporadycznie lub hobbystycznie, to można darować sobie szereg funkcji zaawansowanych i wybrać prosty inwertor do spawania metodą MMA (elektrodami otulonymi) z funkcją TIG. Warto wziąć też pod uwagę cykl pracy spawarki. Szeroką ofertę produktów w tych kategoriach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl